O firmie

Poznaj firmę Foodcom S.A. i przekonaj się, że warto z nami współpracować. 

 

 

Zaufanie zbudowane na innowacji

Naszą największą ambicją jest zapewnienie Partnerom przejrzystej metody prowadzenia biznesu. By to osiągnąć, Foodcom S.A. jako pierwsza firma handlowa z branży mleczarskiej na świecie, zdecydowała się na publikację cen produktów mleczarskich, po jakich dokonuje transakacji handlowych i brokerskich. 

 

 

Początki firmy

Firma Foodcom powstała w 2013 roku. Jej założycielem jest Aleksander Paciorkiewicz, który obecnie pełni rolę prezesa spółki. Dzięki zaangażowaniu i dobrze opracowanej polityce firmy udało mu się zyskać zaufanie klientów, zbudować silny zespół i sukcesywnie realizować swój innowacyjny plan. Spółka regularnie notuje wzrost wyników. W 2018 została wyróżniona prestiżową nagrodą Gazele Biznesu jako najszybciej rozwijająca się firma w branży mleczarskiej. 

 

 

Szansa dla sprzedających i kupujących

Nasze innowacyjne podejście i solidna współpraca zarówno z największymi markami na Świecie, jak i z lokalnymi przedsiębiorstwami umożliwiła nam stworzenie firmy, która cieszy się opinią zaufanego partnera i łączy lokalny biznes z międzynarodowymi rynkami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom różnorodną gamę produktów w najlepszych cenach oraz jesteśmy w stanie stworzyć połączenia, które dla konkurencji pozostają nieosiągalne. 

 

 

Kompleksowe podejście

Firmę Foodcom S.A. to nie tylko zespół utalentowanych i wykwalifikowanych handlowców, ale również doświadczony dział finansów oraz niezawodny dział logistyki. Umożliwia nam to kompleksową realizację nawet najbardziej wymagającej transakcji. Cały proces przebiega sprawnie, ponieważ każdemu Klientowi przydzielony jest dedykowany tej sprawie Trader. 

 

 

Cały świat w zasięgu

Zatrudniając zespół złożony ze specjalistów, w którym każdy doskonale zna specyfikę obsługiwanego regionu, udało się nawiązać kontakty handlowe z firmami z 40 krajów z całego świata. Poprzez staranny wybór dostawców produkty zakupione za pośrednictwem Foodcom S.A. wyróżniają się bardzo wysoką jakością.